Angielski Online

Reklama

Urządzenia do badania hydrantów Producent

Urządzenia do badania hydrantów Producent Producent urządzeń do badania hydrantów SOLID-BHP to firma produkcyjna z dużym potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytwarzanie do 500 urządzenia do badania hydrantów dziennie, jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do badania hydrantów w Europie. Nasze urządzenia idealnie sprawdzają się w firmach zajmujących się ochroną pożarową czy konserwacją i przeglądami ppoż a także w firmach wodociągowych.
Wysoka jakość i klasa urządzeń sprawia że jesteśmy liderem w produkcji urządzeń do badania hydrantów.
W swojej szerokiej ofercie zestawów do badania hydrantów posiadamy analogowe urządzenia do badania hydrantów, analogowe zestawy do badania hydrantów oraz cyfrowe urządzenia do badania hydrantów typu FLOW TEST FT a także oprogramowanie komputerowe czy aplikacje na smartfony czy iphony. Nasze produktu i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszelkie niezbędne atesty, opinie i ekspertyzy wydane przez Laboratorium Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Laboratorium instytutu inżynierii cieplnej i procesowej wydziału mechanicznego Politechniki Krakowskiej i Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-PIB. Dodatkowo nasze urządzenia do badania hydrantów są zgodne z rekomendacją CNBOP-PIB.
Nasza firma posiada również laboratorium przepływów, dzięki temu możemy wykonywać i wyznaczać wartości przepływów dla różnych urządzeń pomiarowych.
Nasze urządzenia do badania hydrantów idealnie nadają się do wykonywania przeglądów i konserwacji hydrantów w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich czy siłowniach.
Po przeprowadzonym pomiarze urządzeniem do badania hydrantów napisz protokół i okaż go do kontroli PSP.

Szczegóły strony solid-bhp.pl:

Podlinkuj stronę solid-bhp.pl:

Urządzenia do badania hydrantów Producent

Odwiedziny robotów: